Zprávičky ze školy - Oslava Dne dětí ve škole.

12.06.2007, 16:25, Jaroslava Krčmářová

Nejlepší byli odměněniLetošní Den dětí, pátek 1. 6. ,čekala na děti z naší školy různá překvapení. Paní učitelky do poslední chvíle tajily, jaký program pro tento den připravily.

Protože ráno 1. 6. bylo poměrně chladno, zůstali všichni ve třídě a společně si prohlédli film Tom a Jerry : Chyť si mě. Tyto napínavé příběhy všechny děti zaujaly.Po filmu se šlo před školu a soutěžilo se. Soutěž v hodu na šaška a na kuželky vyhráli ti, kteří dobře míří a mají i trochu štěstí. Ze získaných odměn měli výherci určitě radost.


Po svačině jsme vyrazili na pěší vycházku směr Rabí. Na hrad jsme nešli, protože na prohlídce jsme byli v loňském roce. Připadalo nám ale, že hrad dobýváme, neboť jsme jej celý obešli. Na náměstíčku v Rabí nás občerstvila zmrzlina, další překvapení. Prohlédli jsme si i prodejnu řemesel, kde někteří nakupovali. Další zastávka byla u starodávné kašny a na židovském hřbitově. Ten si pečlivě prohlédli žáci 5. ročníku, neboť se toto téma učí ve vlastivědě.S písničkou jsme vyrazili na zpáteční cestu. Protože všichni cestu zvládli, rozdávala se ještě odměna- bonbóny a pohlednice Rabí. Pokřikem HURÁ hezký den skončil.

 

Více fotek najdete opět v naší fotogalerii. Všechny naše články najdete v sekci "zprávičky ze školy".

 
« Zpět


Diskuse: "Zprávičky ze školy - Oslava Dne dětí ve škole."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře