Zprávičky ze školy - koná se plavecký výcvik, proběhl zápis dětí do 1. třídy.

08.02.2007, 02:07, Jaroslava Krčmářová

Pod skluzavkouV letošním školním roce 2006/2007 jezdí naše škola na plavecký výcvik do bazénu v Horažďovicích. Dne 19. 1. 2007 proběhl na naší škole zápis nastávajících prvňáčků pro příští školní rok.


Plavání


V letošním školním roce 2006/2007 jezdí naše škola na plavecký výcvik do bazénu v Horažďovicích. Plavání se zúčastňují žáci 2., 4. a 5. ročníku v devíti dvouhodinových lekcích.

A fotíme se bez kluků :-)Žáci si hradí pouze cestu na plavání, výuku a pronájem bazénu mají zdarma. Na plavání se všichni moc těší, jezdí rádi. Ti, kteří už plavat umí, se zdokonalují v různých technikách, neplavci již v současné době uplavou několik metrů. Děti rozhodně baví různé soutěže, které jim lektoři plavání připravují, za které si odnášejí pěkné ceny. Na závěr výcviku dostanou žáci " Mokré vysvědčení ". Je určitě přínosem, že je dětem plavání umožněno.


Více fotek naleznete v naší fotogalerii z plaveckého výcviku.

 

 Zápis  dětí  do  1.  třídy.

 

Tak tady nás máte ...Dne 19. 1. 2007 proběhl na naší škole zápis nastávajících prvňáčků pro příští školní rok. Paní učitelky připravily se školními žáky pro tyto děti dárečky a třídy k zápisu pěkně vyzdobily,aby se ve škole všem líbilo.

 

Mě se tady docela líbí. A co tobě?Zapisované děti měly za úkol opsat jednoduché tvary, vystřihnout nůžkami hrušku, namalovat tatínka či maminky. Dále zarecitovaly báseň nebo zazpívaly písničku, poznávaly čísla, barvy, někdo dokonce i písmenka. Zapisované děti hezky spolupracovaly, zapsáno je zatím 6 dětí. Za odměnu si děti pohrály s hračkami ve třídě pod dohledem starších školaček.
 
« Zpět


Diskuse: "Zprávičky ze školy - koná se plavecký výcvik, proběhl zápis dětí do 1. třídy."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře