Začátek školního roku 2007/2008

05.10.2007, 06:56, Milena Hnídková

Začátek školního roku 2007/2008Dveře žichovické školičky se nezavřely ani o hlavních prázdninách. Letošní prázdniny bylo ve škole rušno. Na budově se přes letní měsíce pilně pracovalo.
Škola dostala novou střechu, výměnu provedla firma pod vedením pana R. Krčmáře ze Sušice a to díky tomu, že obec Žichovice získal dotaci na novou střešní krytinu. Z dotace, kterou náš Výměna střešní krytiny na naší školezřizovatel obdržel, jsme pořídili nové protiskluzové rohože, koše na třídění odpadu, odpadkové koše venkovní, kompostér a nádoby do chodeb na třídění odpadu. Naši žáci se s chutí pustili do třídění věcí, které vyhazují.

Prvňáčci byli pasováni na školáky.


Jsme pasováni na školákyPrvní školní den jsme ze všech nejvíce přivítali 6 prvňáčků. Paní učitelkami byli pasováni na školáky, dostali plné kornouty školních potřeb a našla se v nich i drobná hračka. Více fotek z prvního školního dne hledejte v naší fotogalerii pro školní rok 2007/08.

 
« Zpět


Diskuse: "Začátek školního roku 2007/2008"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře