Vánoce, vánoce přicházejí. A k nám už i přišly, přátelé!

20.12.2006, 16:28, Helena Kopová

Jen jsme se vzpamatovali z Mikulášovy nadílky, začali jsme přemýšlet, jak přilákat do školky Ježíška s dárky. Ozdobili jsme vánoční stromeček, Ježíšek nic. Roztřídili jsme stavebnice, žádná odezva. Převlékli jsme panenky v kočárcích, bezvýsledně. A dny ubíhaly. Že bychom snad tolik zlobili? Dáváme si na své chování ještě větší pozor. Ježíšek nereaguje.

Skoro jsme přestali doufat a začali jsme se připravovat na vánoční besídku. A to bylo ono!. Stačilo několik zimních a vánočních básniček a písniček a pod stromečkem se objevila hromada dárků: dvě velké houpačky do herny i na zahradu, Bořek Šikula se svým strojovým parkem i kamarádkou Týnou, malé panenky s velkou výbavou, obrázkové knížky, dopravní kobereček se silnicemi pro malá auta, veliký dřevěný hlavolam, plný koš maňásků.

Zlatým hřebem je chlupatý šimpanz, který toho umí víc než leckdo z nás...

V mateřské škole je to hlavně o těšení, tak se teď těšíme na vánoční besídku. Ve středu 20.12.2006 přivítáme v 15,15hod všechny naše milé a pochlubíme se jim. Čím, to je zatím tajné, ale po besídce si o tom přečtete.

Na závěr veselá básnička:

Čertík zkouší džíny přivezené z Číny.
Nemá na nich žádný pásek ani dírku na ocásek.

 

Pokud chcete vidět všechny fotky z vánoční besídky najdete je v naší fotogalerii.

 
« Zpět


Diskuse: "Vánoce, vánoce přicházejí. A k nám už i přišly, přátelé!"
Datum: Jméno: Komentář:
16.07.2016, 12:40 katrine katrine@gmail.com
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře