Tyjátr Horažďovice přichází s další komedií

20.02.2008, 13:37, Petra Hoblová

,,... Je jedna, jenže pak to vypadá, že ta, co to byla, to není, že ta pravá je jiná a ta jiná nakonec taky nevypadá, že by byla ona pravá a nakonec se to celý nějak promíchá...."Tyjátr zve všechny příznivce divadla na nově nastudovanou komedii od oblíbeného autora Robina Hawdona "Úžasná svatba", kterou uvede v premiéře již tento pátek 22.2.2008 v 19,30 v KD Horažďovice.

Tato současná britská komedie sklidila po svém uvedení bouřlivý ohlas v mnoha zemích po celém světě a pro svůj šťavnatý humor, protkaný něžnou romantikou, patří k velmi vyhledávaným a divácky oblíbeným titulům.
A úspěch bude jistě slavit i v horažďovickém divadle.
A na co se můžeme těšit?
Všechno se točí kolem jednoho perného svatebního dne. Zapotí se při něm především budoucí ženich Bill, který se po divokém loučení se svobodou probudí do svatebního rána vedle krásné, ale docela cizí dívky! A jak to bývá, v nesprávné situaci se vždy objeví další nesprávná osoba. Výmluva, která se zdá na první pohled báječná, však všechno neskonale zamotá a čas obřadu se neúprosně blíží...
Úžasná svatba je plejádou překvapivých komických situací, ve kterých se i ty nejbláznivější nápady stávají skutečností.
Tato velmi svižně psaná komedie ve stylu Raye Cooneyho je plná vděčných zápletek a záměn a přes překotné tempo nasazené od samého začátku Vás dokáže překvapovat do samotného konce.
Režie se ujal opět Karel Šťastný.Hru můžete kromě premiéry shlédnout ještě takto:

23.2.   KD Horažďovice
28.2.   Divadlo Klatovy
6.3.     KD Horažďovice - divadelní přehlídka
 
« Zpět


Diskuse: "Tyjátr Horažďovice přichází s další komedií"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře