Slavili jsme advent a Mikuláše. Den otevřených dveří.

11.12.2008, 11:36, Jaroslava Krčmářová

        Dne 10. 12. 2008 připravila naše škola pro rodiče a širokou veřejnost ,,Den otevřených dveří. Byli pozváni rodiče současných dětí, ale i široká veřejnost. Škola byla otevřena od 8.00 do oběda a odpoledne pak od 15.00 do 16.30 . Ten, kdo přišel, se mohl podívat v 1.třídě / 1. a 2.ročník/ na český jazyk, čtení psaní, matematiku a pracovní činnosti. Ve 2. třídě / 3. a 4. ročník / na anglický jazyk , český jazyk, výtvarnou výchovu a prvouku s vlastivědou.
 


Děti a paní učitelky vyzdobily vánočně chodby a třídy, žáci si pro každého připralili drobné dárečky. Děti prováděly přicházející po škole, nabídly i občerstvení. Ve škole panovala hezká atmosféra .


Třetí vyučovací hodinu nás navštívila i místní mateřská škola. Žáci prvního ročníku předvedli předškolákům, jak už umí číst a psát. Společně si pak vyprávěli pohádku  O perníkové chaloupce. Žáci 3. a 4. ročníku jim ukázali, jak jsou šikovní při malování.

   Děkujeme všem, kteří se na naši práci přišli podívat.

 

   Fotky z této akce si prohlédněte v naší fotogalerii.

 

Na čas adventu se připravovala celá naše školička.Paní učitelky vyzdobily třídy, žáci se naučili pásmo.
3. a 4. ročník pod vedením paní učitelky Hermanové secvičil scénu o narození Ježíška, 1. a 2. ročník si připravil pod vedením paní učitelky Krčmářové koledy a vánoční básně.


Generální zkoušku jsme předvedli dětem v místní mateřské škole dne 28.11.08.Děkujeme školce za umožnění této akce a za sladkou odměnu.

   Dne 29.11.08 večer jsme se sešli u obecního úřadu a přispěli svým vystoupením do programu rozsvědcování vánočního stromu. Jsme potěšeni, že se sešlo hodně posluchačů.  Každé z dětí si na stromeček pověsilo ozdobu. Ty s dětmi vyrobila paní učitelka Havelková v ŠD.

   Dne 5.12.08 k nám do školy tradičně zavítal Mikuláš, čert  a letos dokonce i anděl. Kdo řekl básničku,dozvěděl se na sebe něco pěkného i nekalého, odnesl si odměnu. Prvňáčci dostali svá první pera, přejeme jim, aby se jim s nimi psaní dařilo.   

 

Ostatní fotky si prohlédněte v naší fotogalerii                     

 

 
« Zpět


Diskuse: "Slavili jsme advent a Mikuláše. Den otevřených dveří."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře