Pozvánka na Dětský den v Žichovicích

03.06.2008, 12:30, Miloslav Sova

Mezinárodní den dětíAktualizováno ! (fotografie+video) Tak jako každý rok i letos je při příležitosti svátku Dětského dne připraveno pro děti zábavné odpoledne. Tentokrát odpoledne plné zábavy připadá na neděli 1.6.2008.

Obecní úřad Žichovice, SDH Žichovice, TJ Žichovice a Kulturní komise při OÚ Žichovice zvou všechny děti i s rodiči na Dětský den, který se uskuteční v neděli 1. června od 13:00 do 19:00 hodin ve sportovním areálu v Laznech.

 

Je připravený zajímavý program, např. kynologická cvičení, jízda Veteran clubu a to vše s hudebním doprovodem "disco TOMY. " Pro nejmenší účastníky jsou opět připravené různé soutěže a hry.

 

Tak nějak mohl vypadat příjezd vojáků před více než 63 lety (zaparkovaný trabant v pozadí a zadní části automobilů dávají tušit, že se jedná o pár dní staré video)


 

Aktualizováno: Dětský den se tentokrát skutečně vydařil. Ačkoliv v různých částech republiky řádily přívalové deště a bouřky, žichovičtí si počasí opravdu uměli objednat. Po tropické sobotě se na nedělní odpoledne jen malinko zamračilo, takže teplota byla již snesitelná. Pro děti bylo připraveno celkem deset soutěží a členové Veteran Clubu tentokrát připravili vyhlídkové jízdy ze hřiště až do vodáckého kempu.

 

Několik fotek z dětského dne naleznete v naší fotogalerii. Pokud máte své vlastní fotografie a chcete se o ně podělit s ostatními není nic snadnějšího než fotky zaslat na jakýkoliv z těchto kontaktů.

 

Stejné video v barvě, no řekněte sami nebylo to černobílé hezčí? :-))

 


 
« Zpět


Diskuse: "Pozvánka na Dětský den v Žichovicích"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře