Poslední školní týden v roce 2007/2008, naši sponzoři.

30.06.2008, 07:35, Jaroslava Krčmářová

            
A  už je to tu...Poslední školní týden. Čekalo nás ještě několik zajímavých zážitků.
Středa 25. 6. - celá naše škola šla na cvičení v přírodě. První třída /1. a 5. ročník / měla za cíl své cesty jezírko nad Čímicemi. Druhá třída /2. a 3. ročník / putovala pěšky do Nezamyslic. Obě třídy cestou sledovaly krajinu, opakovaly si přírodovědné znalosti, hledaly uschované lístečky, ale nechyběla ani zábava.


  

Čtvrtek 26. 6. - na naší škole byl vyhlášen cvičný požární poplach, kdy se učíme jak nejrychleji opustit školu. První třída tento den pokračovala výletem na hrad Rabí. Po prohlídce nás čekala zmrzlina a koupání v řece.


   Pátek 27. 6. - slavnostní den. Paní učitelky nám rozdaly vysvědčení a my se s nimi rozloučili. Následovalo vykropení páťáků. Ti si letos objednali pro vzpomínku na školu pěkná trička, můžete si je prohlédnout v naší fotogalerii.


   V závěru školního roku chceme ještě poděkovat našim sponzorům a rodičům:
 pan Černý - poskytl finanční sponzorský dar Růžičkovi - věnovali květiny pro 1. a 5. ročník


Z rodičů  Krejčovi- dřívka na PČ,  plenky na besídku, Podlesných- hvězdičky na Vánoce, Vohradských- balík papírů do kopírky,upečené cukroví pro děti, nanuky, Pavlíkovi- vánoční ubrousky, pan Zíbar- vánoční stromeček, Voldřichovi- papíry na psaní, Šandarovi- ubrousky s jarní tématikou,cukroví na Den dětí, lízátka, bonbóny, Klbíkovi-barvy na textil,klubíčka vlny, Knapovi- zařídili prodej rohože a finanční dar z firmy.

 

Vážíme si Vaší přízně.

 

PS: Kdo ještě nezabloudil do naší sekce věnované škole, má možnost si prohlédnout všechny akce naší školy. Všechny své zážitky pečlivě dokumentujeme, takže koho zajímá náš výlet do Chanovic, školní X-Factor nebo naše poslední beseda s myslivci, stačí kliknout sem. 
 

   

 
« Zpět


Diskuse: "Poslední školní týden v roce 2007/2008, naši sponzoři."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře