Pololetní vysvědčení - návštěva MŠ - Nudlepidlo s chroupákem

14.02.2008, 06:19, Milena Hnídková

Naše první vysvědčeníV dnešním článku vám přinášíme z naší školy hned tři nové zprávičky. Naši prvňáčci dostali své první vysvědčení, žáci 2 a 3 ročníku opět navštívili místní mateřskou školku a máme za sebou i první společné vaření.

 

 

Šest našich nejmladších žáčků bylo za svoji práci v první třídě odměněno jedničkami. Než opustí bránu naší školy každý z nich obdrží vysvědčení ještě mnohokrát, ale první vysvědčení v životě je přece jen něčím výjimečné. Také proto jsme si tuto slavnostní chvilku pro jistotu zdokumentovali.

 

Žáci 2. a 3. r. navštívili místní MŠ a předvedli dětem krátké pásmo básní, písní a záhráli divadélko " Jak Hanička přelstila čerta ". Tentokráte rozdával sladkosti náš čertík.

 

První vaření - pane šéfkuchaři co bude dnes k obědu?Ve škole jsme si podle článku "Nudlepidlo s chroupákem" natrénovali, jak se připravují nudle s mákem a v pátek před jarními prázdninami jsme se pustili do vaření. Ve škole uvařené nudle s mákem chutnaly dvakrát více než kde jinde. Vždyť jsme si je uvařili sami.


Více fotografií naleznete opět v naší fotogalerii, která jen za první pololetí obsahuje víc než 50 fotek ze všech našich akcí a výletů.

 
« Zpět


Diskuse: "Pololetní vysvědčení - návštěva MŠ - Nudlepidlo s chroupákem"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře