On-line přenos z konference Kam kráčí české bezdrátové sítě (AKTUALIZOVÁNO).

17.09.2008, 23:50, Miloslav Sova

Možná již někteří obyvatelé Žichovic zaznamenali, že v naší obci sídlí v telekomunikačním sektoru dobře známé občanské sdružení Internet pro všechny. Rozhodli jsme se trochu zpropagovat náš region a uspořádat na Rabí jednu z největších telekomunikačních konferencí roku 2008.


Provozovatel serveru Internetprovsechny.cz již 19. září do obce Rabí pozval majitele, jednatele a techniky menších i větších lokálních poskytovatelů internetu z celé ČR.

Jako přednášející byli pozváni všichni, kteří se za posledních 5 let dokázali z malých sítí proměnit ve velké a významné lokální poskytovatele Internetu. Generálním partnerem konference je známý poskytovatel konektivity firma Sloane Park, partnery největší prodejce vysokokapacitních bezdrátových spojů firma Alcoma a velkoobchod WiFishop.cz. Účastníci konference i uživatelé, kteří budou sledovat on-line přenos se mohou těšit například na přednášku Petra Pobořila ze známé sítě 802.cz, Petra Kubečku z Evkanetu, Jířího Tlapáka ze sítě Tlapnet nebo Pavla Muknšnábla ze známého sdružení PilsFree. Kompletní program konference naleznete na této adrese http://www.internetprovsechny.cz/konference/

 

 

Živý přenos by měl začít v pátek 19.9.2008 v 9:00 hodin. Na konferenci se přihlásilo víc než 200 majitelů sítí a techniků ze všech koutů republiky. Všem, které stream z konference zajímá doporučujeme využít prohlížeč Internet Explorer, Mozilla Firefox nebo nový Google Chrome, kde by neměl nastat žádný problém. Doporučovaná rychlost je minimálně 512 kb/s, ideální je vlastnit přípojku s rychlostí 1024 kb/s a vyšší. Na této adrese nás tedy sledujte živě.

AKTUALIZOVÁNO: Konferenci navštívilo cca. 185 lidí ze všech koutů republiky. On-line přenos sledovalo najednou 180 uživatelů, celkem konferenci v průběhu dne shlédlo 2300 uživatelů. Kompletnívideo záznam z celé akce naleznete zde a fotogalerie je připravená na této stránce.

 

 

 
« Zpět


Diskuse: "On-line přenos z konference Kam kráčí české bezdrátové sítě (AKTUALIZOVÁNO)."
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře