Mladí filmaři z našeho regionu se snaží uspět v soutěži o nejlepší reklamu

07.06.2008, 06:42, Kateřina Vycpálková

Je tomu už pár let, co se parta mladých kluků rozhodla, že chtějí být filmaři. Byl to pro ně sen, jako má každý z nás. Tihle kluci ze Sušice, mezi kterými je ale i jeden zástupce naší vesnice, se ale tohoto snu drželi tak pevně, až se jim postupně začínal plnit...

Vzniklo tak nezávislé filmové studio "Fanatik Studio", které už se pár let (a to i přes to, že jeho členům není více než 18 let) zabývá natáčením filmů, ale i jiných projektů.

V současné době má za sebou Fanatik studio úspěšné uvedení celovečerního filmu Mafyjózo a nyní již druhým rokem intenzivně pracuje na svém druhém celovečerním filmu Carpe Diem. Přesto, že je během natáčení postihla řada méně vážných, ale i těch nejvážnějších problémů, nevzdávají své naděje tento film dotočit.

Budete-li chtít Fanatik Studio podpořit, věnujte jim prosím hlas na www.hnutizadobrousnidani.stream.cz ( odkaz přímo na jejich video http://hnutizadobrousnidani.stream.cz/home/karta/55) , kde se prezentují v soutěži na reklamu pro sušenky Bebe klipem "Život s Bebe" a chtějí tak získat prostředky k dotočení celovečerního filmu, který jistě bude stát za to.

 
Neváhejte a hlasujte každý den, pomůžete tak ke splnění snu pár mladých kluků ze Žichovic a okolí.Pokud Vás tento spolek mladých lidí zaujal více informací o nich naleznete na webu http://www.fanatikstudio.net/index.html

 
« Zpět


Diskuse: "Mladí filmaři z našeho regionu se snaží uspět v soutěži o nejlepší reklamu"
Datum: Jméno: Komentář:
07.06.2008, 11:09 mirecekp Parádní práce
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře