Karneval pobavil děti i dospělé

18.03.2010, 13:28, Petra Hoblová

V neděli 28. února uspořádala Obec Žichovice v restauraci U Jelena dětský kaneval. Jako každý rok se sešlo spoustu místních i přespolních dětí v rozličních maskách. Letos s jasnou převahou ovládly karneval berušky všeho druhu. Pro děti byly připraveny soutěže, a letos také nově tombola.
 


U vstupu každý dostal slosovatelné číslo. V tombole se objevily různé dárky od sponzorů, ale také dorty žichovických cukrářek. Organizátorky karnevalu nezapoměly ani na dospělé, každý dostal papírovou čepičku z novin ala Večerníček, aby rodiče dětem ukázaly, že si stále umí ze sebe udělat legraci. Dětem hrál DJ JO-NO (p. Nový), pro děti připravil hudební soutěž o CDčka. Letošní karneval proběhl poprvé v trochu jiném duchu, a poděkování patří celému organizačním týmu a sponzorům:
Autoservis JOMI - p.Svatoš, p. Hanzlík, Rábská hospůdka - p. Svatoš, Restaurace Na hřišti -p. Šuba, Zahradnictví Žichovice -p. Růžička, Potraviny Na růžku - p. Vohradský.

 

Fotky z karnevalu najdete zde

 

 

Karneval byl první akcí obnoveného kulturního výboru při OÚ Žichovice. V únoru se poprvé sešel v nové sestavě. Složení se obměnilo a omladilo. Naší snahou bude zkvalitnit a zpestřit kulturní nabídku, zlepšit kvalitu Otavanu a obnovit kulturní tradice v Žichovicích. Kulturní kalendář na celý rok najdete také na webu Zichovice.cz

Karneval pro Vás připravily : Jana Hájková, Lenka Melišková, Vendula Vinická, Veronika Kubíková, Petra Hoblová, tímto všem patří velké poděkování za jejich práci a volný čas, který celé akci věnovali.
 

 
« Zpět


Diskuse: "Karneval pobavil děti i dospělé"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře