Další akce naší školy

02.04.2008, 07:18, Jaroslava Krčmářová

  Projekt "Zdravé zuby" splněn. Hurá, máme diplomy.                                     
 V únoru 2008 se celá naše škola zapojila do projektu "Zdravé zuby." Děti již  vědí,  jak o své zuby pečovat, co jim prospívá a co jim naopak škodí. Důležité jsou i preventivní návštěvy  zubního lékaře. Po splnění tohoto projektu každý z žáků dostal  diplom  Zdravé zuby.


  


Dne 8. března 2008 všechny děti ze ZŠ Žichovice vystoupily v restauraci U JELENA na besídce k MDŽ. Pečlivě se na tento den připravovaly, každý z žáků přednesl báseň, či si zahrál v divadélku. V závěru programu se malí herci rozloučili písní Večerníček.


    Poslední březnovou akcí byl country program v kině v Horažďovicích. Dne 26. 3. 2008 zde pro děti zpíval písničkář Drobek. Děti si s ním společně zazpívaly a zatančily.

 

Více fotografií naleznete opět v naší fotogalerii, která jen za první pololetí obsahuje víc než 60 fotek ze všech našich akcí a výletů.

 
« Zpět


Diskuse: "Další akce naší školy"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře