Komentáře

Vyzkoušejte si jak by vám šlo starostování – zahrajte si hru starostou na zkoušku!

Hra "Starosta" má jednoduché rozhraní a může si jí zahrát úplně každý.Být starostou není často tak jednoduché, jak by se mnohdy mohlo zdát. Pokud je starosta extrémně snaživý a ve snaze co nejrychleji zvelebit svou obec zapomíná počítat, může se mu stát, že zadluží obec na několik let dopředu, v horším případě je nucen rozprodat obecní majetek, což obvykle znamená jeho konec. Pokud je však zase extrémně opatrný, vyhýbá se zásadním rozhodnutím, odkládá nutné investice a v podstatě pouze udržuje co vybudovaly generace před ním – tak obec sice pomalu, ale jistě přestává žít.

 
fdsafasf321, 22.03.2012, 08:14 Odpovědět
Sac Longchamp Tel était le point de départ de Paolo Sorrentino pour sa quatrième sélection à Cannes. Sac Longchamp Pas Cher Riche des accoutrements et des accoutrements compléter la recherche, une couche jetable ID tag. Sac Longchamp Soldes
 
Submitted95, 15.08.2012, 09:56 Odpovědět
Dr replica watches ukied up wrist watches produced by method of Rolex, replica watch this is the solely see obtaining per day. This is th replica watches uke exclusively Rolex see which has crafting regarding the caseback. The certain thickness belonging to the scenario belonging for the Rolex Sea-Dweller is thick for only a lead to, for this properties the specific helium evade valuation.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář: