Komentáře

Jak by mělo vypadat dětské hřiště aneb kdo si hraje nezlobí...(aktualizováno)

Jen těžko by jste v Česku hledali město nebo obec, která by neměla alespoň jedno malé dětské hřiště nebo sportoviště. Dětská hřiště jsou totiž jakousi "módní záležitostí". Zastupitelé měst a obcí kteří výstavbu hrišť podporují, dávají jasný signál svým voličům, že jim záleží na vyrůstající mladé generaci. Častokrát se však setkávají s nedostakem vhodného, volného a dosatatečně velkého prostoru nutného pro realizaci dětského hřiště.

 

Obec Žichovice disponuje oploceným zámeckým parkem jehož součástí je několik stovek m2 nevyužitého prostoru a který by mu ostatní obce mohli pouze tiše závidět. Bohužel staré dětské hřiště za posledních 15 let nezaznamenalo žádné významné změny či modernizace (nepočítame-li letošní poněkud zbrklý nákup houpačky a dřevených hrazdiček provedený bez jakýchkoliv předchozích konzultací s rodiči místních dětí). V následujících řádcích bych rád zastupitelům obce trochu přiblížil problematiku dětských hřišť a představil několik firem, které se zabývají výrobou a prodejem vybavení hřišť. V neposlední řadě bych si dovolil navrhnout varianty řešení, které by významněji nezatížili obecný rozpočet a umožnili společnými silami zrekonstruovat dětské hřiště tak, aby se z něho v přištích letech opět ozýval dětský křik a smích...

 
alena, 16.01.2007, 20:19 Odpovědět
plne s panem sovou souhlasim, stav "detskeho hriste" je katastrofalni.
pan starosta by se mel vice starat o sve budouci obcany!
 
Bezpečné a trvanlivé hřiště
Josef Turšner, 28.10.2007, 15:31 Odpovědět
Narazil jsem na tento článek a mohu Vás ujistit, že bohužel certifikát ze zkušebny ještě neznamená, že herní zařízení splňují dané normy. V mnoha případech se jedná o podvod a pouhé klamání zákazníka.
Dále vím, že herní sestavy v uvedených cenách nemají příliš dlouhou životnost, stačí je vidět po 3-5 letech provozu.
S pozdravem

Josef Turšner
zastoupení HAGS Praha s.r.o. pro Moravu
(longvet@seznam.cz)
 
1194342015@qq.com
Replica Handbags, 12.04.2013, 11:35 Odpovědět
Replica Handbags Are Big Business in Online Stores

Replica Rolex watches
chanel handbagss
cartier handbags
Replica Hermes Handbags
Designer handbags
 
herms
Replica watches, 12.04.2013, 11:35 Odpovědět
The Popularity of Rolex Replica watches
Most people are impressed when most people see someone wearing a Replica Rolex watches. The watch conveys money and prestige. Even if you can't afford $10,000 Rolex watches, you can still have a high-quality timepiece. Yes, it sounds like an oxymoron, but there is such a thing as a genuinely high-quality Rolex replica.
Whatever the reason for your interest in Rolex replicas, you should learn about the product before you purchase it. There are number of Grades of quality on the market, and like any other products, they can be of either very high or very poor quality.
If you intend to buy a Rolex replica, beware of scams, and look out for ridiculously over-the-top claims or deals with absurdly low prices.
Look at the photos. Photos of genuine Rolex watches are often used on Rolex replica web sites.
 
Dětská hřiště
Morak, 12.08.2016, 12:20 Odpovědět
Tady jsou dětská hřiště v Praze, mrkněte, možná to tam najdete:

https://www.venkazdyden.cz/hriste/praha

~2~~2~~2~~2~~2~
 
rfh
tu, 19.05.2017, 22:12 Odpovědět
fdfthfhfh
 
dg
gh, 19.05.2017, 22:12 Odpovědět
dfgsgfywrgs
 
dsff
gsdgsdf, 19.05.2017, 22:14 Odpovědět
 
adfdsf, 10.08.2017, 04:16 Odpovědět
reeyou[url=http://www.itFFFF.com/]redooieyou[/url]
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář: