Komentáře

Oprava kapličky sv. Vojtěcha – jak to vidím já.

Kaplička sv. Vojtěcha červen 2008V poslední době zvýšenou pozornost občanů Žichovic vzbudila rekonstrukce kapličky sv. Vojtěcha. Jelikož oficiální stránky obce nejsou již delší dobu aktualizované, bylo by jistě správné zveřejnit co nejvíce informací týkajících se této problematiky.V následujících řádcích bych jako člen obecního zastupitelstva rád vyjádřil svoje stanovisko k právě probíhající rekonstrukci kaple.

 
, 10.09.2009, 21:53 Odpovědět
Vazeny pane Sova, jmenem vice obcanu dekujeme za osvetleni situace. Velice nas pomalu zarazeji pomery na obecnim urade. Hlavne mi prijde podivne, jak se prodavaji pozemky na cleny zastupitelstva a jejich sousedy a zname.
 
kadlčák, 15.01.2010, 11:15 Odpovědět
vážený pane sovo, nějak mi ušli souvislosti s koupí pozemku pana hejpetra a opravou kapličky:)opravou kapličky by se mu zhodnotil pozemek, nebo jak tomu mám rozumět? nevím jak by jste se tvářil vy, kdyby vám někdo doporučoval, aby jste z hlediska transparentnosti také něco prodal, asi by se vám to moc nelíbilo, nemíchejte prosím příště jablka s hruškami, vypovídá to jen něco o vás. stále žijeme v ve státě, kde si každý může kupovat a prodávat co che a nepotřebuje k tomu žádná doporučení. hezký den kadlčák
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář: